Подушки

Унікальний наповнювач Memoform Magnifoam

- чудово реагує на людське тепло і має тривалий ефект пам'яті, таким чином, подушка сама підлаштовується під індивідуальні анатомічні особливості кожної людини і точно повторює його контури. Регулярне використання даної категорії товарів сприятливо впливає на загальний стан організму. Ці універсальні подушки допомагають швидко і ефективно зняти напругу, а також больові відчуття в шийному відділі хребта. Вони здатні підтримувати голову в правильному положенні, нормалізуючи кровообіг головного мозку.

Безліч щасливих володарів зазначеної продукції вже встигло гідно оцінити всі її властивості. Вірне рішення прийняли ті люди, які вже встигли купити подушку Мagniflex для себе або своїх близьких. Після перших ночей використання вони змогли відчути всі її переваги. Не тільки повноцінний сон, але і відмінний настрій зранку тепер стали їх постійними супутниками. Крім того, зазначені товари є відмінним засобом профілактики розвитку остеохондрозу та інших захворювань хребта. Вони сміливо можуть застосовуватися людьми різного віку і комплекції в будь-який час року. Чудовий дизайн даних подушок зробить їх справжньою родзинкою Вашої спальні, яка припаде до смаку навіть самим вибагливим покупцям.

Абсолютно всі матеріали і тканини, які використовуються в процесі виробництва, проходять спеціальну антибактеріальну обробку. Саме тому спати на таких виробах можуть навіть люди з дуже чутливою шкірою або схильні до хвороб дихальної системи.


Купити подушку в Черкасах досить просто

- для цього необхідно всього лише відвідати сайт magniflex.ck.ua, вивчити яскраві і барвисті каталоги і підібрати для себе оптимальний варіант спального приладдя. Така річ неодмінно стане для свого власника джерелом міцного здоров'я і позитивних думок.

Подушки Magniflex мають всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують їх повну відповідність чинним санітарно-епідеміологічним нормам. Пишним доповненням до такого придбання можуть стати і першокласні ортопедичні матраци Мagniflex, які вважаються оптимальним співвідношенням неперевершеного італійського якості і цілком демократичною ціни. Купити матрац від зазначеного виробника сьогодні можна в різних куточках нашої країни, не стало винятком і місто Черкаси.

Інноваційні технології та передові розробки в області сучасних постільних речей дозволили компанії Мagniflex створювати продукцію з унікальною дихаючої структурою. Вона швидко вбирає зайву вологу з поверхні людської шкіри і практично моментально виводить її назовні, таким чином, надійно захищає від утворення алергічних реакцій або подразнень шкірного покрову. Абсолютно всі подушки не втрачають своїх специфічних характеристик навіть після довгої і регулярної експлуатації. Вони добре переносять численні прання, швидко сохнуть, не линяють, не деформуються і не міняють свій привабливий зовнішній вигляд.

Ортопедична подушка Magniflex Standart (Стандартна)
4 882 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Стандартна подушка MEMOFORM с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 72*42*12см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений   ..
Ортопедична подушка Magniflex Wave (Хвилеподібна)
4 882 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Хвилеподібна подушка WAVE з ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 60*43*10/11см Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений Ортопедична подушка Magniflex Wa..
Ортопедична подушка Magniflex Massage (Масажна)
4 882 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Масажна подушка ORTOMASSAGE с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 70*39*11см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений   ..
Ортопедична подушка Magniflex Comfort (Комфорт)
4 882 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Подушка COMFORT з ортопедичним і анатомічним ефектом. Габарит: 52*32*5/16см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений     ..
Ортопедична подушка Magniflex Relaxsan (Релаксан)
928 грн.
Виробник: Magniflex® Країна виробник: Італія Габарити: 40*70*10 см Чохол: 100% натуральна бавовна Наповнювач: Ортопедична основа, оточена поліфібровимі волокнами (штучний матеріал високої якості стійкий до деформації, скочуванню і збивання), з додаванням натуральної целюлози. Термін придатн..