Ортопедична подушка Magniflex Standart (Стандартна)

Ортопедична подушка Magniflex Standart (Стандартна)
На складі
4 882 грн.

Опис

Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®.Coolmax
Модель: Стандартна подушка MEMOFORM с ортопедичним та анатомічним ефектом.
Габарит: 72*42*12см
Країна виробник: Італія
Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A
Термін експлуатації: 8 років
Термін придатності: не обмежений

 

Ортопедична подушка Magniflex Standart (Стандарт) являє собою унікальний виріб, що володіє чудовим анатомічним ефектом. Найвища італійська якість і відмінні функціональні характеристики заслужено зробили даний товар лідером продажів на ринку постільних речей.

 

Подушки Magniflex наповнені сучасним високотехнологічним матеріалом Memoform, який має пористу структуру. За своїм зовнішнім виглядом він нагадує в'язкоеластичний піну. Ця запатентована піна забезпечує постійну циркуляцію повітря всередині виробу і сприяє підтримці нейтральної температури. Описані осередки володіють своєрідною пам'яттю, тому максимально точно повторюють вигини людського тіла і надійно підтримують кістково-м'язову систему.

Купити подушку Magniflex вирішують для себе ті люди, які небайдуже ставляться до стану свого здоров'я. Тільки за допомогою цього товару можна забезпечити повноцінний сон і максимальне розслаблення всіх м'язів спини і шиї. Крім того, що подушки Magniflex володіють прекрасним профілактичним ефектом, вони ще й в значній мірі знижують больові відчуття при мігрені, остеохондрозі і травмах різного походження.

Ці чудові вироби успішно реалізуються в сорока п'яти країнах світу. Сьогодні вже можна купити подушку в Черкасах. Вона неодмінно забезпечить своїм власникам комфортний відпочинок, який є запорукою бадьорості і відмінного самопочуття на наступний день. Цей товар виробляється виключно з безпечних і гіпоалергенних матеріалів, що запобігають виникненню і розмноження всіляких хвороботворних бактерій і пилових кліщів. Крім того, навіть за умови частого прасування, зазначена подушка, не змінює своєї первісної форми, Черкаси вже встигли високо оцінити її переваги, тому обсяги продажів даного товару в цьому місті регулярно збільшуються.

Основні характеристики виробу:

  • повітропроникний
  • гіпоалергенний
  • захисне покриття від пилового кліща
  • безпечний для навколишнього середовища (гарантія oeko tex)
  • не абсорбує запахи і бактерії
  • переться при 40°
  • зберігає форму і якість при частому пранні

Наявність сертифікатів:

Наявність сертифікатів (Україна):
– Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.07.2009р. № 05.03.02-03/44810 (відповідність встановленим медичним критеріям безпеки / показникам).
– Підтвердження відповідності продукції легкої промисловості

Наявність сертифікатів (Європа):
Cертификат Oeko tex - відсутність в матеріалах речовин, небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Сертифікат Geo Ethic - виробничі процеси здійснюються з урахуванням захисту і збереження природних ресурсів і навколишнього середовища.
Сертифікат TUV - випробування (міцність, екологічність, виробничий процес) і сертифікація продукції, проведена незалежними міжнародними лабораторіями.
Сертифікат LGA - незалежна експертна оцінка використовуваних матеріалів і кінцевого продукту відповідності міжнародним стандартам якості.

Специфікація

Модель: Pillows Standart
Виробник Magniflex (Италия)