Наматрацники

Наматрацники

Наматрацники виготовляються з натуральних та штучних тканин (лицьова і тильна сторона) і наповнювачем, яким служить фіброволокно, бавовняна вата, вовна, поліестер. Такий наматрацник захистить Ваш матрац тільки від пилу і бруду, він досить легко пропусти вологу, яка потрапить на чохол матраца. Досить часто, за рахунок своєї висоти (від 1 до 2 см) такі наматрацники вибирають як для захисту, так і для збільшення комфорту матраца. В якійсь мірі додаткові 3 см висоти наматрасника допоможуть на деякий час пом'якшити жорсткий матрац і створити ілюзію комфорту, але це лише на деякий час. Краще спочатку вибирати матрац з достатньою і максимально відповідною для Вас ступенем комфорту.

Наматрацник захисний ACTIPUR
1 394 грн.
Наматрацник ACTIPUR від Magniflex підходить для всіх типів існуючих матраців. Він володіє чудовими показниками воздухопроводності і вологонепроникності. Його щільний і практичний верхній шар виготовляється виключно з натуральної бавовни. Поверхня матраца покрита спеціальним складом AIGIS, в основі я..
Наматрацник захисний ESTEL TENCEL
1 224 грн.
Наматрацник ESTEL TENCEL з водонепроникним дихаючим чохлом, який підходить абсолютно для всіх відомих типів матраців. Цей виріб виробляється з використанням екологічно чистого натурального волокна TENCEL, що регулює ідеальний мікроклімат на поверхні спального місця. Наматрацник ESTEL TENCEL оснащ..
Наматрацник захисний SANIPUR
2 224 грн.
Наматрацник SANIPUR виготовлений з високоякісних натуральних матеріалів. Він володіє унікальним ефектом «зима-літо», так як з зимової сторони обтягнутий стовідсоткової махрою, а з літньої - терморегулюючим поліестром. Для запобігання появи, а також розмноження різних мікроорганізмів і..