Про компанію Magniflex


Джуліано МаніПонад півстоліття тому в невеликому італійському містечку Прато відкрилася майстерня з виробництва матраців, власником якої був Джуліано Мані. Саме в стінах цієї майстерні і зародилася всесвітньо відома компанія «Magniflex», що спеціалізується на виробництві якісних виробів для сну.

В сімдесятих роках минулого сторіччя фірма «Magniflex» почала стрімко розвиватися, в результаті чого ринок збуту її продукції збільшився в кілька разів. Через десять років в цехах компанії стали виробляти від 800 до 2000 матраців в добу. Унікальним і запатентованим винаходом розробників цієї фірми є особливий ортопедичний матрац, який виготовляється із сучасних матеріалів, що володіє високими показниками міцності, надійності та зносостійкості.

Останнім часом корпорація «Magniflex» активно впроваджує в процес виробництва найпередовіші технології, а також використовує спеціалізоване інноваційне обладнання. Сьогодні особливою популярністю у покупців користуються зручні та безпечні латексні матраци, що мають довгий термін служби і високі експлуатаційні характеристики.

фабрика МагніфлексДля того щоб повністю задовольнити регулярно збільшуючийся споживчий попит на свою продукцію компанія «Magniflex» побудувала в Італії новий завод, який став найбільшим в Європі комплексом з виробництва матраців.

Величезний творчий потенціал, багаторічний досвід роботи та спільні зусилля всього персоналу дають чудові результати. Фірма впевнено лідирує на ринку приладдя для сну і пропонує споживачам виключно першокласні товари, що відповідають всім світовим стандартам якості.

чистотаСекретом успіху товарів від бренду «Magniflex» є ретельне тестування продукції і детальний підхід до виготовлення абсолютно всіх деталей. Крім того, в процесі виробництва використовуються тільки натуральні і безпечні для людського здоров'я компоненти. Абсолютно всі вироби повністю сертифіковані. Вони не містять у своєму складі шкідливих токсичних речовин, які можуть викликати алергічні реакції чи роздратування шкірного покриву.

Ще однією особливістю матраців і подушок «Magniflex» вважається спеціально розроблене антибактеріальне просочення. Воно надійно перешкоджає появі і розмноженню різних хвороботворних бактерій, пилових кліщів і всіляких грибків.

У 1986 році фахівці компанії створили й запатентували ще й оригінальну герметичну упаковку, в якій сьогодні поставляється абсолютно вся продукція. Унікальна технологія вакуумної упаковки товарів дозволяє зменшити об'єм матраца на 90%, що значною мірою полегшує його зберігання і транспортування.

вакуумная упаковка

Ортопедичні матраци від фірми «Magniflex» відрізняються кращими показниками гігієнічності, вантажопідйомності, еластичності та вентиляції. Вони мають підвищену здатність абсорбувати і розсіювати зайву вологу, тому чудово регулюють теплообмін в будь-який час року.

Навіть через досить тривалий період використання вироби цього виробника не втрачають свій первинний зовнішній вигляд. Їх універсальний молекулярний склад навіть в умовах постійно мінливого теплового режиму і регулярно діючого навантаження дозволяє зберегти всі функціональні характеристики товару.

Компанія «Magniflex» приділяє особливу увагу збереженню навколишнього середовища, тому процес виробництва матраців і подушок проходить з дотриманням усіх екологічних норм і без викиду шкідливих речовин. Всі основні компоненти виробів вулканізуються, таким чином, створюють унікальну внутрішню структуру, яка аналогічна структурі дріжджового тіста.

окружающая среда

Особливі анатомічні та ортопедичні властивості товарів дозволяють їм приймати оптимальну фізіологічну форму, що точно повторює контури людського тіла. Всі матраци виробляються без використання металевих деталей, в результаті чого повністю виключається рух шкідливих електромагнітних потоків між тілом і матрацом.

Компанія «Magniflex» безперервно проводить дослідження у сфері створення нових матеріалів і технологій виготовлення зазначених виробів. Копітка праця всіх без винятку співробітників фірми призводить до того, що вся її продукція значно покращує якість сну і є відмінною профілактикою багатьох захворювань.