Сертифікати на ортопедичні матраци та подушки Magniflex


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 02.08.12 (дійсне до 01.08.2017)

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 02.08.12 (дійсне до 01.08.2017)Об'єкт експертизи (матраци, подушки) відповідає встановленим медичним критеріям безпеки. Результати проведених експертиз встановили, що вироби відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України.

Підтвердження відповідності продукції легкої промисловості

Сертіфікат ідтвердження відповідності продукції легкої промисловості Укрметртестстандарт, як орган із сертифікації продукції та систем якості, розглянувши запит №59 від 31.07.2006р. фірмою "Магнифлекс", Італія, до "Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні" (який затверджено наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.05р. №28 та зареєстровано в Мінюсті України за № 466/10746 від 04.05.05р.), не включено і тому обов'язковій сертифікації на Україні не підлягають. В разі внесення змін в зазначений перелік цей лист втрачає силу.

ISO 9001:2000

ISO 9001:2000 Це сертифікація, яка гарантує стандарти процедури всередині фабрики. Тобто всередині їх компанії на кожній з ділянок, відділів тощо, слідують процедурам, які відповідають міжнародним стандартам.

Сертифікат Oeko-Tex®

Сертифікат Oeko-Tex Oeko-Tex стандарт 100 - Міжнародна Асоціація незалежних лабораторій (до складу Асоціації входять 17 дослідних інститутів в 40 країнах світу), яка проводить експертну оцінку всіх видів текстильних виробів, на предмет відсутності у виробі шкідливих для організму людини і навколишнього середовища речовин.
Тестовані зразки текстилю досліджуються за багатьма параметрами, одними з яких є:
відповідність нормі рН;
вміст формальдегідів;
наявність важких металів;
наявність хлорвмісних носіїв і захисних речовин шкідливих для організму людини.
Ярлик Oeko-Tex на виробі, інформує споживача про те, що дані матеріали пройшли комплексне екологічне тестування в лабораторних умовах, не містять шкідливих для організму людини речовин і відповідають європейським нормам безпеки.

Сертифікат UKAS - United Kingdom Accreditation Service (ISO 9001:2000 Certification)

Сертифікат UKAS - United Kingdom Accreditation Service (ISO 9001:2000 Certification) UKAS - Служба Акредитації Сполученого Королівства. Юридичний статус служби акредитації: некомерційна компанія з обмеженою відповідальністю. UKAS - акредитує випробувальні та калібрувальні лабораторії еталонів на відповідність вимогам стандарту EN45001 11/12/13. Об'єднання двох різних типів акредитації (випробувальних та калібрувальних лабораторій), що забезпечують експериментальну основу багатьох процесів створення та забезпечення якості і органів сертифікації та інспекції, які забезпечують подання повного засвідчення про відповідність вимогам зобов'язань і стандартів якості. UKAS - акредитує організації з сертифікації на незалежність, об'єктивність і технічну компетентність.
Компанії, що отримали сертифікат UKAS, отримують право бути внесеними в Регістр компаній Сполученого Королівства, що пройшли і підтвердили оцінку якості. Система менеджменту якості фабрики Magniflex в 2008р. отримала підтвердження та експертну оцінку незалежної міжнародної організації AJA акредитованої UKAS.

Сертифікат AJA Registrars(ISO 9001:2000 Certification)

Сертифікат AJA Registrars(ISO 9001:2000 Certification) AJA Registrars - незалежна міжнародна організація сертифікації, акредитована UKAS. Випробувальні та калібрувальні лабораторії AJA проводять комплексний і всебічний моніторинг менеджменту якості підприємств, фабрик, компаній у більшості сферах виробництва. Крім моніторингу менеджменту якості, AJA Registrars проводить комплексну перевірку компаній на відповідність європейським стандартам екології, безпеки виробництва, охорони навколишнього середовища.

Сертифікат TUV

Сертифікат TUV TUV - Асоціація Технічних перевірок - акредитована система реєстрації в США, Європі та Азії, яка реєструє сертифікати якості використовуваних матеріалів, технологій, виробничого обладнання, системи безпеки виробництва та якості кінцевого продукту за різними параметрами (відповідність продукту заявленим параметрам експлуатації, екологічність і безпеку використовуваних матеріалів).
Наявність сертифіката TUV є знаком якості продукції для споживача, додатковою гарантією надійності, а також підтвердження високої компетентності виробника.

GeoEthic

GeoEthic Geo Ethic - моделі матраців виготовлені із застосуванням природних матеріалів, які балансують біоритми організму людини. Використання природних матеріалів у виробах проводиться у відповідності з європейськими стандартами з охорони навколишнього середовища.

Сертифікати LGA

Сертифікат LGA №1Сертифікат LGA №2Сертифікат LGA №3

LGA - незалежна міжнародна організація, яка сертифікує безпеку і якість продукту відповідно до європейських та міжнародних стандартів. LGA працює абсолютно незалежно і не співпрацює ні з приватними, ні з юридичними особами. Сертифікат LGA багато років є орієнтиром для європейського покупця, оскільки гарантує повну відповідність продукту найвищим міжнародним стандартам якості. Матеріали і компоненти, що використовуються при виробництві матраців, піддаються експертизі, яка оцінює їх вплив на здоров'я людини та на навколишнє середовище. Також проводиться комплексна оцінка заявлених характеристик безпеки та експлуатаційних властивостей кінцевого продукту.