Ортопедична подушка Magniflex Wave (Хвилеподібна)

Ортопедична подушка Magniflex Wave (Хвилеподібна)
На складі
4 882 грн.

Опис

Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®.Coolmax
Модель: Хвилеподібна подушка WAVE з ортопедичним та анатомічним ефектом.
Габарит: 60*43*10/11см
Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A
Термін експлуатації: 8 років
Термін придатності: не обмежений

Ортопедична подушка Magniflex Wave (Хвилеподібна) володіє прекрасним анатомічним ефектом. Даний виріб має знімний чохол, який виготовлений із дихаючої тканини COOLMAX. Ця тканина характеризується чудовими терморегулюючими властивостями, що дозволяють рівномірно розподіляти вологу по поверхні подушки і швидко випаровувати її.

Подушки Магніфлекс також володіють відмінними гіпоалергенними властивостями, тому підходять для щоденного застосування людьми, страждаючими різними захворюваннями дихальної та бронхо-легеневої системи. Навіть за умови частого прання подушки Magniflex зберігають свої первинні властивості і привабливий зовнішній вигляд.

Унікальні властивості матеріалу MEMOFORM, застосовуваного в процесі виготовлення подушок, дозволяють виробам миттєво розігріватися і ідеально копіювати всі обриси людського тіла. Після того, як з подушки знімається вагове навантаження, вона практично одразу набуває рівну форму. Такі особливості описаного товару називають «ефектом пам'яті», який значно знижує больовий симптом при головних болях, травмах, остеохондрозі, а також при інших захворюваннях спини і суглобів.

Купити подушку Magniflex Wave - значить подбати про комфортний і повноцінний сон. Дане виріб створено для того, щоб сприяти прийняттю людським тілом максимально природного положення. Спеціалізована форма подушки є своєрідною гарантією оптимальної підтримки шиї.

Магніфлекс подушка Черкаси - це Ваш шлях до повноцінного і лікувальному відпочинку. Спати на ній дуже просто - достатньо всього лише розмістити голову посередині подушки і все, можна отримувати справжню насолоду від захоплюючих і приємних снів!

Купити подушку в Черкасах можливо і потрібно вже сьогодні. Вона стане Вашим провідником у майбутнє без болю і неприємних відчуттів, що виникають після пробудження. Чудові експлуатаційні характеристики, привабливий зовнішній вигляд і відмінні лікувальні властивості - це саме ті основоположні фактори, на які орієнтуються численні клієнти, вибираючи для себе подушку Magniflex Wave.

Основні характеристики виробу:

– повітропроникний
– гіпоалергенний
– захисне покриття від пилового кліща
– безпечний для навколишнього середовища (гарантія oeko tex)
– не абсорбує запахи і бактерії
– переться при 40°
– зберігає форму і якість при частому пранні
– відчуття зручності і комфортної температури (терморегуляція)

Наявність сертифікатів (Україна):

 

– Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.07.2009р. №05.03.02-03/44810 (відповідність встановленим медичним критеріям безпеки / показникам).
– Підтвердження відповідності продукції легкої промисловості

 

Наявність сертифікатів (Європа):
Cертификат Oeko tex - відсутність в матеріалах речовин, небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Сертифікат Geo Ethic - виробничі процеси здійснюються з урахуванням захисту і збереження природних ресурсів і навколишнього середовища.
Сертифікат TUV - випробування (міцність, екологічність, виробничий процес) і сертифікація продукції, проведена незалежними міжнародними лабораторіями.
Сертифікат LGA - незалежна експертна оцінка використовуваних матеріалів і кінцевого продукту відповідності міжнародним стандартам якості.

Специфікація

Модель: Pillows Wave
Виробник Magniflex (Италия)