Важливо знати


УВАГА ! Ознайомтесь будь-ласка з умовами придбання матраца у вакуумній упаковці!

Ортопедичний матрац, у відповідності з "Законом про захист прав споживачів", є постільною приналежністю, тому після порушення пломб і ярликів, а також самої упаковки, товар належної якості поверненню або обміну не підлягає. Після розкриття вакуумної упаковки повністю порушується продажний зовнішній вигляд даного матраца і відновити його вже неможливо, тому після розкриття вакуумної упаковки товар вважається бувшим у використанні. Обмін або повернення товару належної якості, може проводитися протягом 14 днів з дня покупки або безпосередньо в момент доставки тільки за умови, що не була порушена його вакуумна упаковка і матрац має товарний вигляд.
У зв'язку з цією вимогою наполегливо рекомендуємо Вам, перед замовленням матраца переконатися в тому, що він повністю відповідає Вашим вимогам. Для цього перевірте точні розміри як самого ліжка, так і матраца, який Вам необхідний. Також перед придбанням уважно ознайомтеся з характеристиками матраца і самостійно вживу переконайтеся у їх відповідності з Вашими особистими побажаннями. Перед розкриттям упаковки ще раз перевірте відповідність розмірів та моделі матраца із замовленим.
Всі дії відбуваються суворо у відповідності з "Законом про захист прав споживачів".

Ми бажаємо, щоб Ви зробили правильний вибір і залишалися задоволеними співпрацею з magniflex.ck.ua, а придбані у нас матраци доставлять Вам тільки прекрасні відчуття і забезпечать повноцінний здоровий міцний сон.