У чому ж все-таки різниця між безпружинними матрацами MAGNIFLEX і матрацами на пружинному блоці?


Фактори

  Безпружинний матрац Magniflex Матрац пружинний (бонель, пакетна пружина)
Попадання і скупчування пилу у внутрішньому блоці матраца. Безпружинний блок не має всередині великих пустот, які будуть накопичувати пил. "Мікропори" безпружинного блоку не мають сполучених осередків, тому проникнення пилу у внутрішній блок виключається. Внутрішній блок матраца закритий гіпоалергенним теплорегулюючим наповнювачем, який виконує функцію пилового фільтра. Пил, який потрапляє під чохол матрацу, скупчується на пиловому фільтрі і частково на верхньому шарі внутрішнього блоку легко видаляється пилососом. Порожнеча всередині матраца з пружинним блоком, є фактично величезним насосом, який тягне пил ("ефект насоса") через аератори, чохол і тонкі верхні шари настильних матеріалів. Через 2-4 роки (залежно від комбінації шарів і використовуваних настильних матеріалів) експлуатації пружинного матрацу, внутрішній блок буде нагадувати заповнений мішок для збору пилу пилососа.
Cтатична електрика Електробіологічний - не містить металевих деталей, що призводить до відсутності статичної напруги і забезпечує правильний обмін енергії між тілом і навколишнім середовищем. Оптимально підібраний матеріал для чохла матраца, використовуються натуральні матеріали (бавовна) та штучні матеріали, які не викликають накопичення статичної електрики. Наявність металевих пружин призводить до створення статичної напруги, яка негативно впливає на організм людини (особливо в період формування дитячого організму).
Накопичення статичної електрики на тіло людини може призвести до підвищеної стомлюваності організму, дратівливості, порушення сну, виникнення депресії. Статична напруга сприяє відкладенню аерозольних частинок на обличчі, при яких можуть виникати небажані шкірні реакції.
Волога всередині матраца Людський організм під час сну виділяє від 50 до 200 гр. вологи, яка накопичується на поверхні чохла матраца і частково потрапляє у внутрішній блок матраца. Чохол матраца, залежно від типу тканини, випаровує від 50% до 90% вологи. Частина вологи, яка потрапляє всередину матраца, випаровується і виводиться назовні завдяки високій повітропроникності і якості матеріалів, з яких виготовлений внутрішній блок матраца. Швидке виведення (випаровування) вологи з внутрішнього блоку матраца. У залежності від типу тканини, яка використовується в чохлі матраца, у внутрішній блок потрапляє від 10% до 50% вологи (щоб перешкодити цьому, деякі виробники використовують прогумовані тканини, які не пропускають вологу взагалі, але при цьому, скупчуються на поверхні чохла, викликаючи дискомфорт, особливо в теплу пору року). Більшість виробників матраців використовують пружини, виготовлені з "чорного" ​​металу (відсутнє нержавіюче покриття), волога, яка потрапила всередину матраца, призводить до виникнення ерозії (іржі) на пружинному блоці. При цьому, всередині матраца утворюється несприятливий мікроклімат, а пошкоджені пружини починають скрипіти сильнійше.
Коливальні рухи Безпружинний матрац не передає коливальних рухів. Зміна положення тіла людини в процесі сну або відпочинку відбуватиметься локально, не буде розходитися "хвилями" по всьому матрацу. Пружинний блок позбавлений можливості точечного і локального реагування на зміни положення тіла людини під час сну або відпочинку. Коливання від руху (зміна положення тіла) буде відчуватися по всій поверхні матраца - присутні ефекти "хвилі" і "скочування".
Ортопедичний та анатомічний ефект Безпружинний матеріал має десятки тисяч "мікропружин", фактично кожна мікропора є мікропружиною.
Безпружинний матеріал дає можливість "точечного реагування" на зміну положення тіла людини на матраці, дає можливість правильно і рівномірно розподілити тиск на різні частини тіла людини, створити анатомічну підтримку і оптимальний ортопедичний ефект незалежно від ваги тіла людини.
Діаметр пружини в блоці "бонель" від 5 до 9 см, кількість пружин на одне спальне місце (900 * 200см) від 160 до 220 штук. При натисканні на одну пружину, спрацьовують усі довколишні (поруч розташовані) пружини, навіть ті, на які не впливає тиск тіла людини. Такий блок не дає можливості рівномірно розподілити тиск на різні частини тіла людини, повна відсутність анатомічної підтримки.
Мінімальний ортопедичний ефект на такому блоці, найчастіше буде досягнутий за рахунок роботи м'язів спини, тобто, під час сну хребет і деякі групи м'язів не будуть розслаблені, що у свою чергу загрожує больовими відчуттями в області попереково-крижового і шийно-грудного відділів хребта.
Індивідуальне спальне місце.

Безпружинний матрац забезпечує наявність індивідуального спального місця (особливо це відноситься до двоспальних матраців) для кожного з партнерів, незалежно від ваги кожного партнера (дивись малюнок).

Індивідуальне спальне місце

Під час використання двоспального матраца, обидва партнера розміщуються як би в "загальному гамаку" з присутністю ефекту "скочування", який утворюється за рахунок спрацювання групи пружин (дивися малюнок).

Індивідуальне спальне місце відсутне

Використання всієї корисної площі матраца Завдяки ефекту "тисячі пружин", а також однорідності безпружинного матеріалу у людини існує можливість повністю використовувати всю площу поверхні матраца і відчувати себе комфортно навіть на краю матраца.
Відсутні обмеження по використанню краю матраца, край матраца можна використовувати для сидіння.

Використання всієї корисної площі матраца

У пружинних матраців пружинний блок армується по периметру пінополіуретаном (поролоном), або використовується так званий "єврокаркас" (периметр пружинного блоку армований металевим прутом).
Армування робить край матраца або дуже м'яким, або навпаки дуже жорстким, тому краї матраца шириною від 5 до 10 см. не завжди зручні для комфортного сну. При використанні краю матраца, відбувається руйнування армуючого матеріалу, а також пружин, які знаходяться біля армування.

Використання всієї корисної площі матраца відсутне