Ортопедичний матрац Magniflex Pratico (Пратіко)

Ортопедичний матрац Magniflex Pratico (Пратіко)
На складі
16 306 грн.

Опис

Ортопедичний матрац Pratico (Пратіко) – виготовляється з міцного і надійного монолітного блоку, що виробляється на основі високоякісної латексної піни. Завдяки жорсткому каркасу він ідеально тримає свою первісну форму, а також не деформується навіть після кількох років експлуатації.

Положення тіла людини під час відпочинку на матраці Магніфлекс Pratico (Пратико) Професійні лікарі-ортопеди настійно рекомендують застосовувати латексний матрац пацієнтам, що страждають різними хворобами хребта, в тому числі і остеохондрозом. Описаний товар повністю сертифікований і відповідає усім існуючим міжнародним стандартам якості. Він є абсолютно безпечним для людей. Матеріали, які викорустовуються для його виготовлення, не містять в своєму складі алергенних або токсичних елементів.

Купити матрац - означає забезпечити собі, а також своїм близьким повноцінний і комфортний сон. Він здатний рівномірно перерозподіляти навантаження маси тіла на всю наявну поверхню виробу. Крім того, матрац відрізняється висококласними ортопедичними властивостями, що дозволяють хребту приймати природне положення під час відпочинку.

Люди, які піклуються про своє здоров'я і які піклуються про здоров'я своїх близьких, радимо купити матрац в Черкасах за розумною і цілком демократичною ціною. Його чудові властивості надають сприятливий вплив на загальне самопочуття. Людина, що використовує такий ортопедичний матрац, відчує його відновлюючу дію вже після першої ночі.

У багатьох країнах успішно продається Пратіко матрац, Черкаси також не стали винятком, оскільки придбати описаний товар можна і в цьому місті. Даний матрац по праву заслужив визнання і довіру споживачів, завдяки своїм унікальним характеристикам, високій якості та доступній вартості.

Специфікація

Модель: Pratico
Виробник Magniflex (Италия)