Ортопедичний матрац Magniflex Magnistretch 10

Ортопедичний матрац Magniflex Magnistretch 10
На складі
39 202 грн.

Опис

Колекція матраців з технологією Magnistretch - розробка фабрики Magniflex спільно з інститутом Сарагоси, Іспанія. Матрац, який приведе Вашу спину в порядок. Як це працює?

how-it-work

Зменшення болю в шиї та спині, зняття навантаження хребта під час сну за рахунок розтягування хребетних дисків, так як розтяжки хребта роблять м'язи і зв'язки спини більш еластичними, тим самим зміцнюючи підтримку хребетного стовпа і обезболють місце локалізації захворювання.

Навіщо потрібно розтягувати хребет? Звичайній людина не використовує можливості хребта на всі 100%. Ходьба, повороти, нахили, підняття і перенесення ваги - всі ці навантаження на хребет здатний винести без особливої ​​напруги. Проте мало хто щодня дає своєму хребту достатню розтяжку, зазвичай це спортсмени та ті хто робить зарядку, грає в рухливі ігри або проводить час на природі. У решти хребет "всихає". З кожним роком ​​організм старіє і втрачає здатність відновлювати кістки, тканини, кров. Від стану хребта залежать всі життєві процеси в організмі людини. Вправи для хребта допоможуть розтягнути не тільки хребет - вони продовжать життя, зроблячи його повноцінним і радісним.

Наприклад, тварини щодня тренують свій хребет. Для них таке тренуванням є повсякденним. Кішка розтягує хребці, вигинаючи спину. Собака притискається грудьми до землі і витягує передні лапи або звивається всім тілом і крутить головою. Ось чому тварини, як правило, сповнені сил до самої старості. Так, середня тривалість життя собаки - 10 років, а помітних ознак дряхлості до 8-9 років не з'являється. У людей все інакше.
Те, що людина починає старіти в 40 років, а в 50 життя йде до заходу - не закладено природою. Не секрет, що людський організм до 70-80 років здатний нормально працювати. І в цьому віці, на жаль, рідко зустрічаються здорові, енергійні люди, які володіють легкою ходою, ясним поглядом і гострим розумом. Але перші ознаки старіння можливо відтягнути, якщо щодня хоча б потроху тренувати хребет. Це дійсно так. Вправи для хребта елементарні, а дозволяють зберегти молодість і здоров'я. На додаток до вправ відмінним способом продовжити молодість є повноцінний відпочинок на матраці Magnistretch 10 Magniflex.

Universidad

 

Материалы

Полегшення болю в спині, приємне розслаблення і легкість вранці гарантовані!

Характеристики:

 • Володіє середньої жорсткістю (ортопедичний ефект).
 • Матеріал Memoform гарантує підвищений рівень комфорту. Ефект пам'яті - високі анатомічні властивості.
 • 3D тканина чохла забезпечує неперевершений рівень циркуляції повітря, захищаючи матрац від пилу і пилових кліщів.
 • Тканина чохла Outlast - технологія Space Technologies. Терморегуляція на поверхні матраца - правильний мікроклімат.
 • Натуральна тканина чохла віскоза - відсутність шкідливих матеріалів.
 • Чохол на блискавці, зручність чищення чохла при забрудненнях.
 • Висота - 25 см.
 • Тканина чохла - Outlast / Вискоза
 • Шар в чохлі - Memoform 2 см
 • Шар в чохлі - гіпоалергенний шар
 • Eliosoft 5 см - запатентована технологія Stretch core
 • Elioform 8,5 см - запатентована технологія Stretch core

Гарантований термін служби: 12 років
Матрац поставляється в фірмовій вакуумній упаковці Magniflex Всі матраци сертифіковані провідними світовими організаціями.

Матрац Magniflex Magnistretch - подбайте про своє здоровье.

 

Специфікація

Модель: Magnistretch 10
Виробник Magniflex (Италия)