Ортопедичний матрац Magniflex MAGNI 12 (30 см)

Ортопедичний матрац Magniflex MAGNI 12 (30 см)
На складі
38 324 грн.

Опис

Італійський матрац Magni 12 спеціально розроблений для американського і європейського матрацного ринку.
Висота цього матраца складає - 30см. Володіє помірно-жорсткої ортопедичною підтримкою з ефектом «підпружинювання» а також ідеальний комфорт з високими анатомічними властивостями. Матрац можна охарактеризувати трьома ключовими властивостями - КОМФОРТ - ПІДТРИМКА - ПРУЖНІСТЬ.
Забезпечує природне фізіологічне положення хребта без зайвого тиску, знімає м'язову напругу і максимально розвантажує міжхребетні диски.
Рівень підтримки хребта - комфортна підтримка поперекового відділу хребта і анатомічна підтримка грудного відділу. Завдяки своїм властивостям комфорту, матрац є одним з лідерів продажів в США і Європі.


Помірний анатомічний і високий ортопедичний ефекти, в поєднанні з терморегулірующимі властивостями чохла, роблять цей матрац ідеальною системою комфортного сну і відпочинку.
Універсальний матрац з колекції Clasico Premium, який користується популярністю у покупців усього світу, тому що матрац створений за ідеальною формулою «системи комфортного сну».
Помірно жорстка ортопедична піна Elioform® у вигляді моноблока, служить свого роду несучої основою матраца і забезпечує ідеальний ортопедичний ефект для всіх відділів хребта. Піна Eliosoft® має високу несучу здатність (до 160 кг на спальне місце) і ідеальної воздухопроводностью, розсіює вологість тіла людини і бере участь в процесі терморегуляції


М'який анатомічний матеріал з ефектом пам'яті Memoform® забезпечує досить високий рівень комфорту і знижує зворотний тиск на тіло людини.
Піна Memoform® висотою 2 см, вшита прямо в чохол матрац (з одного боку), що дозволяє максимально відчувати високий комфорт і чутливу анатомічну підтримку.
Матрац не м'який і не жорсткий, але з високим рівнем комфорту - саме такі відчуття подобаються більшості користувачів.
Переваги матраца MAGNI 12

 •     Здатність матраца забезпечити ортопедичний і анатомічний ефект
 •     Анатомічний матеріал забезпечує високий рівень комфорту
 •     Терморегулюючий чохол (тканина Viscosa) для створення комфортного мікроклімату на поверхні матраца
 •     Безпружинний блок ортопедичної піни ELIOFORM® і анатомічний шар матеріалу MEMOFORM® 2см, вшитий в чохол матраца + 3 см MEMOFORM® в блоці - знижує зворотний тиск, забезпечує оптимальний комфорт для сну
 •     Поєднання ортопедичної піни ELIOFORM® з анатомічної піною MEMOFORM® забезпечує ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо в поперековому відділі), без зайвої жорсткості
 •     Конструкція матраца - комбінування різних матеріалів + чохол з «глибокої прошивкою» дає ефект присутності легкого подпружініванієм
 •     Борт матраца з темно-сірої тканини з логотипами Флоренції - для використання матраца на Сомье і ліжкових каркасах - менше схильний до забруднення і затирання
 •     Щільний матрац помірної жорсткості з комфортною підтримкою хребта
 •     Універсальність не залежно від ваги і зростання користувача
 •     Відсутність клейових з'єднань (завдяки моноблочні)
 •     Висока вагова навантаження на спальне місце
 •     Вакумна упаковка
 •     Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
 •     Виготовлений в Італії.

Завдяки унікальній мембрані виготовленої за принципом мембрани Gore Tex® (структура мембрани зроблена таким чином що через мікропори вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину) наматрацник ніяк не знижує теплорегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний і анатомічний ефект матраца.

Специфікація

Модель: MAGNI 12
Виробник Magniflex (Италия)