Наматрацник захисний SANIPUR

Наматрацник захисний SANIPUR
На складі
2 224 грн.

Опис

Наматрацник SANIPUR виготовлений з високоякісних натуральних матеріалів. Він володіє унікальним ефектом «зима-літо», так як з зимової сторони обтягнутий стовідсоткової махрою, а з літньої - терморегулюючим поліестром.

Для запобігання появи, а також розмноження різних мікроорганізмів і грибків наматрацник SANIPUR оброблений спеціальним антибактеріальним просоченням Trevira Fill Bio Active. Таке просочення не втрачає своїх універсальних властивостей навіть після багаторазового прання. Воно надійно вберігає матрац від забруднень і виникнення неприємного запаху.

Стеганий наматрацник SANIPUR здатний не тільки істотно поліпшити зовнішній вигляд будь-якого матраца, але і значно збільшити рівень його комфорту. В процесі виробництва наматрацників застосовується унікальна система впливу на тканину ультразвуковими хвилями, в результаті чого шви виходять більш стійкими до стирання, а також з досить високим ступенем розривного опору.

Наматрацник SANIPUR може використовуватися для різних видів матраців. Він дозволяє створювати на поверхні спального місця оптимальний мікроклімат, який дає можливість отримувати максимальну користь і задоволення від відпочинку. Під час експлуатації наматрацник SANIPUR не нагрівається і, що важливо, не створює неприємного шуму. Контурна гумка, розташована по краях вироби, забезпечує його надійну фіксацію на матраці без зминання і ковзання.

Крім того, наматрацник SANIPUR володіє чудовими терморегуліруюючими і вологопоглинаючими властивостями. Він прекрасно пропускає повітря, тому забезпечує своєму власникові чудовий рівень комфорту в будь-яку пору року.

Специфікація

Модель: SANIPUR
Виробник Magniflex (Италия)