Наматрацник захисний ACTIPUR

Наматрацник захисний ACTIPUR
На складі
1 394 грн.

Опис

Наматрацник ACTIPUR від Magniflex підходить для всіх типів існуючих матраців. Він володіє чудовими показниками воздухопроводності і вологонепроникності. Його щільний і практичний верхній шар виготовляється виключно з натуральної бавовни. Поверхня матраца покрита спеціальним складом AIGIS, в основі якого знаходиться надміцний поліуретан, нанесений під тиском без використання шкідливих склеюючих добавок.

Навіть через кілька років регулярного використання цей наматрацник не втратить своїх першокласних експлуатаційних характеристик. Слід зазначити, що в процесі застосування він не нагрівається і абсолютно не створює ніякого шуму, що псує відпочинок. Завдяки своїй еластичності наматрацник ACTIPUR дуже добре тягнеться. Крім того, при необхідності моделі на гумці можна використовувати і для матраців меншого розміру. Нижня частина наматрасника ACTIPUR від Magniflex складається зі спеціальної поліуретанової мембрани «Аква стоп», створеної на унікальній водній основі. Даний виріб здатний швидко абсорбувати зайву вологу, що утворюється на поверхні людського тіла, а також моментально виводити її назовні.

Абсолютно всі наматрацники ACTIPUR проходять спеціальну санітарну обробку, в результаті якої створюється надійний антимікробний і противоалергенний захист, що робить продукцію безпечною, натуральною, гігієнічної та екологічно чистою.

Наматрацник ACTIPUR прекрасно переносить численні прання при температурі до 95°С. Він швидко сохне, легко прасується і абсолютно не деформується навіть за умови регулярної експлуатації. Ця річ стане чудовою прикрасою для будь-якого ліжка і неодмінно прослужить своїм власникам досить тривалий час.

Специфікація

Модель: ACTIPUR
Виробник Magniflex (Италия)