Ортопедичний матрац Magniflex Naturcomfort (Натуркомфорт)

Ортопедичний матрац Magniflex Naturcomfort (Натуркомфорт)
На складі
12 564 грн.

Опис

Ортопедичний матрац Magniflex Naturcomfort (Натуркомфорт) – ніжний і приємний на дотик, він володіє високими анатомічними властивостями і максимально ефективно випаровує вологу, що утворюється на поверхні тіла. Внутрішня частина матраца виготовлена ​​з унікального еластичного матеріалу, що дозволяє людині приймати максимально комфортне положення під час сну. Цей латексний матрац володіє прекрасними гіпоалергенними властивостями, тому ідеально підходить для використання людьми з дуже чутливою шкірою, а також з різними захворюваннями дихальної системи.

Наповнення матраца Naturcomfort (Натуркомфорт)
Безпружинний матрац Натуркомфорт виготовлений з натуральних екологічно чистих компонентів, які надають виробу високі анатомічні показники. Даний виріб по праву заслужив репутацію якісного і надійного товару, який відповідає всім існуючим міжнародним нормам міцності і безпеки. Купити матрац Naturcomfort сьогодні можна в різних містах, величезна кількість користувачів гідно оцінили його ефективність і функціональність.

Матеріал Memoform (Мемоформ) Всі тканини, що застосовуються для виготовлення цього виробу, проходять високотехнологічну обробку, що гарантує повноцінний захист від розмноження пилових кліщів, цвілі і різноманітних хвороботворних бактерій. Купити матрац в Черкасах можуть люди з різним рівнем матеріального достатку. Його демократична ціна і чудові експлуатаційні характеристики роблять даний товар лідером продажів на ринку постільних речей.

Завдяки своїй унікальній структурі індивідуальний вплив на хребет кожної людини надає описаний матрац, Черкаси тепер також можуть перевірити його ефективність. Magniflex Naturcomfort поставляється у гігієнічно чистій вакуумній упаковці, яка значною мірою полегшує його транспортування і захищає від пошкоджень в процесі доставки.

Основні характеристики матраца Naturcomfort (Натуркомфорт):

  • Ортопедичний
  • Анатомічний
  • Гіпоалергенний
  • Повітропроникний
  • Електробіологічний
  • Не деформується
  • Без пружин

Специфікація

Модель: Naturcomfort
Виробник Magniflex (Италия)