Ортопедичний матрац Magniflex Merinos (Мерінос)

Ортопедичний матрац Magniflex Merinos (Мерінос)
На складі
9 216 грн.

Опис

Ортопедический матраc Magniflex Merinos (Меринос) - являє собою унікальний виріб, розроблений талановитими лікарями - ортопедами. Він ідеально підходить всім, хто піклується про своє здоров'я і бажає щоранку прокидатися в хорошому настрої. Даний латексний матрац володіє прекрасним оздоровлюючим ефектом, так як в найкоротші терміни дозволяє позбутися багатьох проблем, пов'язаних з хребтом. Ортопедичний матрац Меринос виробляється з вулканізованого поліуретану, що має мікропористу структуру, здатну поглинати вологу, яку виділяє людське тіло під час сну. Цей виріб відрізняється неймовірним комфортом і еластичністю. Він володіє прекрасним відновлюючим ефектом без зайвої твердості і підвищеного тиску.

Наповнення матраца Merinos (Мерінос)
Купити матрац Меринос сьогодні можна в різних країнах світу. Його чудові функціональні характеристики і прийнятливу ціну гідно оцінила величезна кількість щасливих володарів. Цей матрац здатний зберігати постійну температуру, яка є максимально комфортною для відпочинку. Після використання даного товару практично всі клієнти відзначають значно поліпшення фізичного здоров'я, зникнення болю в суглобах і проявів ревматичної хвороби. Натуральне волокно, що використовується для виготовлення матраца, здатне поліпшити циркуляцію крові, а також ефективно відновити сили і надати заряд бадьорості. Купити матрац в Черкасах можна прямо зараз, для цього буде потрібно мінімальну кількість часу і відносно невелика сума грошей.

Матеріал Elioform Зазначена продукція поставляється тільки в оригінальній упаковці, що дозволяє зберегти всі її корисні властивості. Спеціально розроблена система захисту, якою обробляється поверхня матраца, є стовідсотковою гарантією від розмноження різних хвороботворних бактерій і пилових кліщів. Всі необхідні сертифікати якості мають описані матраци, Черкаси сьогодні також строго стежать за дотриманням усіх існуючих норм безпеки, тому в даному місті продаються виключно якісні і справжні вироби.

  • Ортопедичний
  • Гіпоалергенний
  • Повітропроникний
  • Електробіологічний
  • Незалежність від ваги
  • Не деформується
  • Без пружин
  • Безпечність для навколишнього середовища
  • Санітарно оброблене волокно

Зимова поверхня матрацу з меріносової вовни. Мериносовая шерсть

 

Специфікація

Модель: Merinos
Виробник Magniflex (Италия)