Матеріал Memoform®


Memoform® - технологічний сучасний матеріал, спеціально розроблений в лабораторії фабрики Magniflex для матраців VIP категорії. Завдяки унікальній технології виготовлення, матеріал здатний швидко реагувати на тепло і тиск, а висока щільність і пориста структура забезпечує тілу людини м'яку анатомічну і ортопедичну підтримку без зайвого тиску, з максимальним фізіологічним комфортом.

Материал Memoform® м'який і ергономічний, завдяки невеликим отворам у своїй структурі має високу повітропровідність, що сприяє правильній циркуляції повітря і гарантує високу провітрюваність, температурний обмін між внутрішнім блоком, чохлом та шкірою людини. Структура цих отворів незвичайна, отвори (мікропори) мають однакову форму (круг або овал) і однаковий діаметр. Щільне розташування отворів дозволяє максимально точно розподілити вагу тіла людини на поверхні матраца, без здавлювання хребта, без порушення кровопостачання і іннервації м'яких тканин, суглобів, внутрішніх органів.

Memoform ® від Magniflex максимально анатомічно пристосовується до положення нашого тіла, забезпечує максимальний комфорт і повне розслаблення м'язів під час сну, сприяє відновленню сил після втоми, накопиченої за день.

Голова та шия:
У комплексі з подушкою з матеріалу Memoform ® забезпечується стійка і м'яка підтримка голови та шиї як в положенні на спині, так і в положенні лежачи на боці. Положення шийних хребців природне, без утисків, м'язи знаходяться в розслабленому стані. Матеріал запобігає появі розладів хребців шийного відділу. Відбувається зниження і ослаблення больового ефекту при травмах, головних болях, радикуліті, остеохондрозі.

Плечі та спина:
Значне зниження больових відчуттів при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділах хребта. Хребет, суглоби і м'язовий корсет знаходяться в розслабленому стані, відпочиваючи від напруги і втоми, накопичених протягом дня. Максимальний ортопедичний і анатомічний ефект особливо в попереково-крижовому відділі хребта.

Таз та стегна:
Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну. Максимальне зниження тиску на великі групи м'язів і м'які тканини. Зниження больових відчуттів при захворюваннях м'язів тазового поясу і нижніх кінцівок.

Ноги і коліна:
Максимальне зниження тиску на лімфатичні судини і вени на ногах, зниження набряклості і больових відчуттів при захворюваннях і ушкодженнях тазостегнових і колінних суглобів.

Кровоносні і лімфатичні судини, нервові закінчення:
Зниження тиску на кровоносні судини, відсутнє порушення кровопостачання і іннервації суглобів, м'язів, м'яких тканин. Сон комфортний, людина значно зменшує (на 70-90%) кількість змін положення тіла під час сну. Відсутній ефект «залежування» верхніх і нижніх кінцівок. Зниження дискомфорту і больових відчуттів при порушенні периферичного кровообігу.

Використання повітропроникної технології при виготовленні матеріалу Memoform®:
Вільна циркуляція повітря і система адаптації дозволяє тілу легко розподіляти свою вагу під час відпочинку. Такі частини тіла як голова, грудна клітка, таз і ноги вдавлюються в матрац більше інших, і не маючи гнучкої підтримки, можуть залишатися напруженими, збільшуючи навантаження на хребет і м'язовий корсет. Як наслідок, виникають напруження і больові відчуття в спині, попереку, плечах і стегнах. Матеріал Memoform ® пристосовується під наше тіло, забезпечує м'яку підтримку без зайвого тиску, заповнює порожнечі між матрацом, шиєю і спиною (особливо в поперековому відділі хребта). Завдяки цьому наше тіло займає природне положення на матраці.

Перш ніж застосувати Memoform® в матрацах, матеріал пройшов лабораторне тестування за наступними параметрами:

 • Повітропровідність
 • Стійкість до деформації і продавлюванню
 • Зниження тиску на тіло людини (кровоносна, лімфатична, нервова система)
 • Теплообмін
 • Випаровування вологи
 • Вплив температури повітря на властивості матеріалу (як веде себе матеріал при температурному режимі від +10°С до 50°С)
 • Персоналізація матеріалу під різні вагові та ростові параметри людини

Відмінні особливості матеріалу Memoform ® Magniflex від матеріалів з ​​в'язко-еластичним ефектом (ефект пам'яті) інших виробників:

 • Акцент на максимально рівномірний розподіл ваги, а не тепла
 • Матеріал володіє високою повітропровідністю, що сприяє високій вентиляції і циркуляції повітря усередині матраца (матрац не парить, швидко випаровує вологу з внутрішнього блоку)
 • Верхній шар матеріалу не накопичує тепло, що в свою чергу в комплексі з чохлом матраца веде до створення комфортного мікроклімату для сну.
 • У спекотну погоду Memoform® Magniflex не змінюється під впливом тепла, зберігаючи свою здатність підлаштовуватися під вагу людини і повертатися в початковий вигляд.
 • Матеріал володіє високою здатністю швидко відновлювати свою первинну форму, в порівнянні з іншими матеріалами з ефектом пам'яті.
 • Високі експлуатаційні властивості - стійкість до деформації і продавлюванню, завдяки чому, термін служби матеріалу при максимальній ваговій навантаженні становить 10-12 років.

Матеріал Memoform® застосовується в наступних матрацах:
DUALCOMFORT (Дуалкомфорт) - c одного боку шар Memoform ® 8см + з іншого боку матраца шар Memoform ® 4см (висота матраца 24см)
DUAFORM - з одного боку матраца шар Memoform® 6см (висота матраца 20см)
NATURCOMFORT - з кожної зі сторін шар Memoform® висотою 2см (висота матраца 21см)
Подушка «Стандарт» - весь блок Матеріал Memoform®
Подушка «Масаж» - весь блок Матеріал Memoform®
Подушка «Хвілеподібна» - весь блок Матеріал Memoform®
Подушка «Комфорт» - весь блок Матеріал Memoform®

Трохи історії:
Спочатку, матеріал з ефектом пам'яті (memory, віско-піна, віско-еластик) був розроблений за замовленням NASA для використання в кріслах астронавтів. Внаслідок великих перевантажень, під час космічних польотів (старт космічного корабля), космонавти випробовували величезний тиск на тіло і внутрішні органи, що в свою чергу знижувало функціонування організму (аж до загибелі), приводило до швидкої стомлюваності, повного зниження працездатності астронавтів. Внаслідок великих перевантажень і тиску відбувалося «затікання» (порушення кровопостачання і іннервації, циркуляції лімфи) і розриви суглобів, м'язів, внутрішніх органів та м'яких тканин організму людини.

Матеріал Memoform®, за рахунок своїх унікальних властивостей (максимально точно розподіляє вагу тіла людини, без здавлювання хребта, без порушення кровопостачання і іннервації м'яких тканин, суглобів, внутрішніх органів), допоміг вирішити цю проблему і значно знизив ризик отримання важких травм при високих перевантаженнях.