Ортопедична подушка Magniflex Relaxsan (Релаксан)

Ортопедична подушка Magniflex Relaxsan (Релаксан)
На складі
928 грн.

Опис

Виробник: Magniflex®
Країна виробник: Італія
Габарити: 40*70*10 см
Чохол: 100% натуральна бавовна
Наповнювач: Ортопедична основа, оточена поліфібровимі волокнами (штучний матеріал високої якості стійкий до деформації, скочуванню і збивання), з додаванням натуральної целюлози.
Термін придатності: Не обмежений
Тип упаковки: Вакуумна (через 2-3 години після відкриття упаковки, виріб готовий до використання)

Ортопедична подушка Magniflex Relaxsan (РЕЛАКСАН) є оптимальним вибором для тих, хто бажає забезпечити собі ідеальне положення голови і шийних хребців під час сну. Внутрішня частина виробу вироблена з дуже пружного матеріалу, одержуваного з натуральної целюлози, яка вважається абсолютно безпечною і екологічно чистою.

Подушки Магніфлекс мають унікальну дихаючу текстуру, яка ідеально пристосовується до контурів людської голови. Купити подушку можуть дозволити собі навіть алергіки, так як вона підходить для людей з проблемами дихальної системи. Описаний товар рекомендований до використання не тільки дорослим, але і дітям, а також особами, які страждають на остеохондроз шийного відділу хребта.

Крім того, подушки Magniflex оброблені спеціальним антибактеріальним покриттям, яке надійно захищає виріб від появи різних хвороботворних бактерій, пилових кліщів і всіляких мікробів. Зазначена продукція відрізняється підвищеною стійкістю до деформації і володіє прекрасною релаксуючою дією.

Купити подушку в Черкасах сьогодні можуть дозволити собі всі бажаючі. Її чудові якості високо оцінили жінки різного віку, так як після сну вона не залишає на обличчі зморшок і неприємних складок. Відмінні експлуатаційні характеристики і підвищена міцність цього товару дозволяє з упевненістю говорити про його довговічність та ефективність.

Всім, хто цінує здоровий і повноцінний сон, підійде описана подушка, Черкаси вже встигли залишити про неї позитивні відгуки, що підтверджують заявлені виробником першокласні властивості.

Основні характеристики наповнювача:

– гіпоалергенний
– антибактеріальний
– стійкий до деформації і продавлюванню
– терморегулюючий
– екологічно безпечний

Основні характеристики чохла:

– гіпоалергенний
– антибактеріальний
– терморегулюючий
– екологічно безпечний

Наявність сертифікатів (Україна):

 

– Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.07.2009р. №05.03.02-03/44810 (відповідність встановленим медичним критеріям безпеки/показникам).
– Підтвердження відповідності продукції легкої промисловості

 

Наявність сертифікатів (Європа):
Cертификат Oeko tex - відсутність в матеріалах речовин, небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Сертифікат Geo Ethic - виробничі процеси здійснюються з урахуванням захисту і збереження природних ресурсів і навколишнього середовища.
Сертифікат TUV - випробування (міцність, екологічність, виробничий процес) і сертифікація продукції, проведена незалежними міжнародними лабораторіями.
Сертифікат LGA - незалежна експертна оцінка використовуваних матеріалів і кінцевого продукту відповідності міжнародним стандартам якості.

Специфікація

Модель: Pillows Relaxsan
Виробник Magniflex (Италия)