Ортопедична подушка Magniflex Massage (Масажна)

Ортопедична подушка Magniflex Massage (Масажна)
На складі
4 882 грн.

Опис

Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®.Coolmax
Модель: Масажна подушка ORTOMASSAGE с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 70*39*11см
Країна виробник: Італія
Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A
Термін експлуатації: 8 років
Термін придатності: не обмежений

 

 

Опис:

 

Ортопедична подушка Magniflex Massage (Масажна) являє собою унікальний виріб, що сприяє максимально комфортному і здоровому сну. Вона має спеціальний знімний чохол, який забезпечує оптимальне проникнення всередину подушки повітряних потоків, а також гарантує повноцінне випаровування вологи. Гіпоалергенні матеріали, які використовуються в процесі виготовлення зазначеного товару, мають всі необхідні сертифікати якості і відповідають існуючим стандартам безпеки.

Подушки Магніфлекс наповнені матеріалом MEMOFORM®, який схожий на в'язкоеластичний піну, що володіє пористою структурою з безліччю осередків. Такий склад дозволяє забезпечити рівномірний розподіл тілесного тепла і його довготривале збереження. Крім того, всі подушки Magniflex мають спеціальне антибактеріальне покриття, яке надійно захищає від появи пилового кліща, різних хвороботворних бактерій і грибків.

Купити подушку, оснащену внутрішньою структурою підтримки, означає на тривалий термін забезпечити надійну підтримку голові та плечам. Цей виріб не тільки грунтовно зміцнює кістково-м'язову систему, а й ефективно розподіляє існуючий тиск на різні частини тіла. Також всілякі больові відчуття знімає дана подушка, Черкаси вже встигли оцінити і полюбити цей виріб. З його допомогою можна значно знизити неприємні відчуття, що виникають при остеохондрозі, мігрені або травмах голови.

Купити подушку в Черкасах сьогодні без проблем можуть всі ті, хто піклується про своє здоров'я або бажає вберегти своїх близьких від багатьох сучасних недуг. Найвищі критерії виробу і прекрасні експлуатаційні характеристики дозволяють впевнено говорити про те, що подушка Magniflex Massage являє собою принципово новий підхід до якості сну.

 

Основні характеристики виробу:

 

– повітропроникний
– гіпоалергенний
– захисне покриття від пилового кліща
– безпечний для навколишнього середовища (гарантія oeko tex)
– не абсорбує запахи і бактерії
– переться при 40°
– зберігає форму і якість при частому пранні

 

Наявність сертифікатів:

 

Наявність сертифікатів (Україна):
– Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.07.2009р. №05.03.02-03/44810 (відповідність встановленим медичним критеріям безпеки / показникам).
– Підтвердження відповідності продукції легкої промисловості

Наявність сертифікатів (Європа):
Cертификат Oeko tex - відсутність в матеріалах речовин, небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Сертифікат Geo Ethic - виробничі процеси здійснюються з урахуванням захисту і збереження природних ресурсів і навколишнього середовища.
Сертифікат TUV - випробування (міцність, екологічність, виробничий процес) і сертифікація продукції, проведена незалежними міжнародними лабораторіями.
Сертифікат LGA - незалежна експертна оцінка використовуваних матеріалів і кінцевого продукту відповідності міжнародним стандартам якості.

Специфікація

Модель: Pillows Massage
Виробник Magniflex (Италия)