Ортопедична подушка Magniflex Comfort (Комфорт)

Ортопедична подушка Magniflex Comfort (Комфорт)
На складі
4 882 грн.

Опис

Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®.Coolmax
Модель: Подушка COMFORT з ортопедичним і анатомічним ефектом.
Габарит: 52*32*5/16см
Країна виробник: Італія
Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A
Термін експлуатації: 8 років
Термін придатності: не обмежений

 

 

Ортопедична подушка Magniflex Comfort (Комфорт) являє собою унікальний виріб, який передбачений для підтримки шийного відділу хребта та голови. Вона сприяє максимальному розслабленню м'язів, а також рівномірно розподіляє існуючий тиск.

 

Ті, хто вирішив купити подушку Magniflex Comfort, можуть з упевненістю розраховувати на поліпшення кровопостачання і значне зниження больових відчуттів при різних хворобах хребта і мігрені. Будь-які подушки Магніфлекс відрізняються чудовими гіпоалергенними властивостями, а також гарантують всім користувачам стовідсотковий захист від виникнення та розмноження пилових кліщів.

Крім того, подушки Magniflex мають зручний знімний чохол на блискавці, який можна регулярно прати. Дані вироби отримали всі необхідні сертифікати якості, тому рекомендовані до використання не тільки дорослими, але і дітьми. Сучасна тканина COOLMAX® забезпечує рівномірне двостороннє проникнення повітря. Вже через десять хвилин експлуатації подушки розподіляється приблизно половина всього тілесного тепла і вологості. Такі унікальні властивості товару сприяють відмінній терморегуляції людського тіла.

Купити подушку в Черкасах пропонується тим, хто бажає забезпечити собі та членам своєї сім'ї здоровий і комфортний сон. Вона чудово заспокоює шкірний покрив, підтримує необхідний температурний баланс і навіть зменшує пітливість. Ця постільна приналежність дуже легка, міцна і зносостійка. Абсолютно не вбирає запахи зазначена подушка, Черкаси вже встигли переконатися в її першокласних експлуатаційних характеристиках і відзначити її численні переваги.

Подушки Magniflex Comfort виробляються з екологічно чистих матеріалів, без хімічних наповнювачів. Вони гарантують своїм власникам ідеальний відпочинок в будь-якій позі і в будь-який час!

Основні характеристики виробу:

– повітропроникний
– гіпоалергенний
– захисне покриття від пилового кліща
– безпечний для навколишнього середовища (гарантія oeko tex)
– не абсорбує запахи і бактерії
– стирається при 40°
– зберігає форму і якість при частому пранні

Наявність сертифікатів (Україна):
– Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.07.2009р. №05.03.02-03/44810 (відповідність встановленим медичним критеріям безпеки / показникам).
– Підтвердження відповідності продукції легкої промисловості

Наявність сертифікатів (Європа):
Cертификат Oeko tex - відсутність в матеріалах речовин, небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Сертифікат Geo Ethic - виробничі процеси здійснюються з урахуванням захисту і збереження природних ресурсів і навколишнього середовища.
Сертифікат TUV - випробування (міцність, екологічність, виробничий процес) і сертифікація продукції, проведена незалежними міжнародними лабораторіями.
Сертифікат LGA - незалежна експертна оцінка використовуваних матеріалів і кінцевого продукту відповідності міжнародним стандартам якості.

Специфікація

Модель: Pillows Comfort
Виробник Magniflex (Италия)