Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс)

Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс)
На складі
17 496 грн.

Опис

Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс) – виробляється з безпечного і екологічно чистого латексу, полімерів і молекул води методом спінювання, а також подальшій вулканізації суміші. У результаті використання описаної технології виріб набуває справді унікальні анатомічні властивості. Цей безпружинний матрац здатний забезпечити максимально комфортне і безпечне положення хребта під час сну. Використання даного матраца дозволяє досягти ідеального розслаблення м'язів і нормалізації кровообігу. Спеціальна запатентована пропитка, якою обробляється описаний виріб, також як матрац Вотерлатекс Меринос, надійно запобігає виникненню і розмноженню різних бактерій, грибків і пилових кліщів.

Наповнення матраца Waterlattex (Вотерлатекс)
Латексний матрац Вотерлатекс незамінний для спокійного і повноцінного сну вагітних жінок, людей, які страждають хворобами хребта, дихальної системи або шкірними захворюваннями. Сучасні технології, високоякісні матеріали і найсуворіша система контролю роблять даний товар надійним, довговічним і практичним. Множинні клінічні випробування дозволяють з упевненістю стверджувати, що вказаний матрац є абсолютно безпечним, так як він з ідеальною точністю передає фізіологічні вигини людського тіла і розвантажує спину.

Положення тіла людини під час відпочинку на матраці Waterlattex (Вотерлатекс) Купити матрац в Черкасах сьогодні досить просто, для цього слід відвідати один з відділів Magniflex, вивчити пропонований каталог товарів і зробити свій вибір. Це виріб стане справжньою знахідкою для багатьох сучасних людей, чий ритм життя залишає мінімальну кількість часу на відпочинок. Крім того, матрац Вотерлатекс виготовляється без використання будь-яких металевих елементів, тому повністю виключається можливість взаємодії електромагнітних потоків з людським тілом.

Прагматичнною, розумною і думаючою про своє здоров'я людиною можна назвати того, хто прийняв рішення купити матрац Вотерлатекс. Його внутрішня структура нагадує за своїм складом губку, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря всередині виробу. Описаний товар вдало поєднав у собі щільну підтримку, пружність і тривалу недеформованість. Відмінним подарунком рідним і близьким людям може стати зазначений матрац, Черкаси тепер також можуть похвалитися наявністю цього першокласного виробу у своєму місті.

Основні характеристики матраца Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс):

  • Молекулы латекса
  • Анатомічний
  • Ортопедичний
  • 3 рівні вагового навантаження
  • Гіпоалергенний
  • Повітропроникна розробка Airyform
  • Електробіологічний
  • Не деформується
  • Без пружин

Специфікація

Модель: Waterlattex
Виробник Magniflex (Италия)