Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос)

Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос)
На складі
19 188 грн.

Опис

Ортопедичний матрац Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос) – являє собою відмінну ортопедичну модель, виготовлену з висококласного латексу. Унікальна форма виробу дає можливість повітрю вільно циркулювати, забезпечуючи, таким чином, максимально комфортні умови для людського сну. Використання цього матраца дозволяє надати хребту правильну природну форму, що сприяє повному розслабленню м'язів спини. Купити матрац Вотерлатекс Мерінос також як і матрац Вотерлатекс вирішують люди, які виявляють особливу турботу про своє здоров'я. Цей товар незамінний для тих, хто страждає хворобами дихальної та кровоносної системи. Крім того, він дозволяє в значній мірі поліпшити стан при таких захворюваннях як остеохондроз, міжхребцеві грижі, радикуліт та інших.

Наповнення матраца Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос)
Латексний матрац має ефективне противокліщове покриття, здатне запобігти розмноженню різних бактерій, грибків і скупченню вологи. Цей ортопедичний матрац оптимальний для спокійного і здорового сну. Він рекомендований для застосування людям будь-якого віку і комплекції. Спеціальна дихаюча формула, розроблена з урахуванням усіх сучасних стандартів безпеки, дає можливість використовувати даний виріб навіть людям, страждаючим всілякими алергічними реакціями.

Положення тіла людини під час відпочинку на матраці Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос) Описаний матрац не деформується навіть після декількох років постійної експлуатації. Завдяки своїй підвищеної щільності і пружності він швидко приймає форму, що точно повторює фізіологічні особливості тіла, тому практично моментально реагує на будь-який рух людини. Тепер купити матрац в Черкасах можна всього за кілька хвилин. Достатньо всього лише замовити зазначений товар на цьому сайті заповнивши форму і в найкоротші терміни він буде доставлений за вказаною адресою. Екологічний і безпечний даний матрац, Черкаси також гідно оцінили його найкращі якості. З одного боку даний виріб покритий натуральною меріносовою вовною, а з іншого - натуральною бавовною. Перевертаючи його різними сторонами, залежно від кліматичних умов, можна домогтися максимально комфортної атмосфери під час відпочинку.

Основні характеристики матраца Magniflex Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос):

  • Молекули латексу
  • Анатомічний
  • Ортопедичний
  • 3 рівні вагового навантаження
  • Гіпоалергенний
  • Повітропроникна розробка Airyform
  • Електробіологічний
  • Не деформується
  • Без пружин


Зимова поверхня матрацу з мериносової вовни:
Меріносова вовна
 

Специфікація

Модель: Watelatex Merinos
Виробник Magniflex (Италия)