Ортопедичний матрац Magniflex Fresh Touch

Ортопедичний матрац Magniflex Fresh Touch
На складі
20 304 грн.

Опис

Висота матраца: 21 см.
Тип наповнювача: безпружинний.
Вагове навантаження на спальне місце: до 180кг.
Тип упаковки: вакуумне пакування.
Ортопедичний ступінь: 5 зірок (max 5 *).
Анатомічний ступінь: 5 зірок (max 5 *).

Ортопедичний безпружинний матрац FRESH TOUCH виготовленний за спеціально запатентованою технологією «Wave», що забезпечує максимальну надійність і комфорт. Бавовняний чохол, яким обтягнутий цей ортопедичний матрац, оснащений функцією додаткового пилового фільтра. М'яка і ніжна тканина створює приємні відчуття під час сну, а також дозволяє забезпечити необхідний повітрообмін і терморегуляцію.

Латексний матрац FRESH TOUCH має унікальні самомоделюючі властивості. Він відноситься до виробів Premium класу, тому продається за відповідною ціною. Дані вироби по достоїнству оцінять успішні і серйозні люди, які звикли дбати про своє здоров'я і самопочуття своїх близьких.

Купити матрац FRESH TOUCH - значить уберегти себе від безлічі захворювань хребта, суглобів і дихальної системи. Він виготовляється з абсолютно безпечних для людського здоров'я компонентів, тому ідеально підходить для використання алергікам і людям з дуже чутливою шкірою.

Правильне природне положення хребта під час відпочинку забезпечує описаний матрац, Черкаси сьогодні мають можливість випробувати його дивовижні властивості на собі. Він здатний ефективно знімати зайвий тиск, а також дозволяти лімфі і крові циркулювати без порушення природної іннервації. Цей висококласний виріб допомагає максимально розслабити м'язовий корсет під час відпочинку, тому робить сон не тільки повноцінним, а й лікувальним. Купити матрац в Черкасах можна вже сьогодні, безліч його щасливих володарів гідно оцінили його чудові властивості, тому залишили про нього тільки позитивні відгуки.

 

Експлуатаційні характеристики матраца
Fresh Touch:

 • Рівень комфорту: ідеальний
 • Тип комфорту: самомоделюючий *
 • Терморегуляція чохла: ідеальна (ефект «вогонь-лід»)
 • Анатомічні зони: 7 зон
 • Ортопедичні зони: 3 зони
 • Склад внутрішнього блоку: Memoform® 2cm (в чохлі) + Memoform Wave 6cm + Elioform Wave 6cm + Eliosoft Wave 6cm
 

Рекомендації до використання:

 • Матрац FRESH TOUCH створений для комфортного сну. Забезпечує максимальний ортопедичний і анатомічні ефекти.
 • Ортопедичний ефект - правильне положення хребта (особливо актуально в попереково -крижовому відділі, так як 65 % концентрації остеохондрозу припадає на поперековий відділ хребта) під час сну і відпочинку дозволить забути про больові відчуття викликаних остеохондрозом та радикулітом.
 • Анатомічний ефект - зняття зворотного тиску з вашого тіла забезпечує вільну циркуляцію крові та лімфи, чи не порушує іннервацію і сприяє максимальному розслабленню м'язового корсету під час сну.

Самомоделюючий – внутрішній блок матраца виготовлений за технологією «Wave» (див.розріз внутрішнього блоку), що дозволяє тілу людини незалежно від зросту і ваги моментально приймати максимально комфортне і правильне положення для сну і відпочинку.

Розріз внутрішнього блоку
Розріз внутрішньго блока матраца Freshtouch

 1. Бавовняний гіпоалергенний терморегулюючий чохол з додатковою функцією пилового фільтра.
 2. Memoform 2 cm в чохлі Outlast
 3. Memoform «Wave» 6-8 cm
 4. Elioform «Wave» 6 cm
 5. Eliosoft «​​Wave» 6 cm
 

Індикатор комфортного сну в залежності від ваги та зросту людини

Індикатор комфортного сну в залежності від ваги та зросту людини

У провідних світових виробників матраців давно відсутні такі поняття, як: жорсткий, м'який, середньої жорсткості або середньої м'якості матрац. Це пов'язано з тим, що у кожної людини свої критерії визначення рівня жорсткості, м'якості матраца. Коли покупець вибирає матрац, в першу чергу він повинен орієнтуватися на рівень комфорту, так як це один з основних показників правильного вибору матраца.

Технологія "Wave" надає матрацу найвищу ергономічність, тим самим дозволяє максимально комфортно розташувати ваше тіло (незалежно від зросту та ваги) під час сну. Memoform "Wave" - забезпечує в зонах найбільшого тиску максимальний анатомічний ефект. Велика висота матеріалу Memoform знаходиться в місцях значних вагових навантажень (спина, таз, гомілка). Memoform "Wave" - ідеально пристосовується до положення нашого тіла, забезпечує максимальний комфорт і повне розслаблення м'язів під час сну сприяє відновленню сил після втоми, накопиченої за день. Голова і шия: У комплексі з подушкою з матеріалу Memoform® забезпечується стійка і м'яка підтримка голови та шиї як в положенні на спині, так і в положенні лежачи на боці. Положення шийних хребців природне, без утисків, м'язи знаходяться в розслабленому стані. Матеріал запобігає появі розладів хребців шийного відділу. Відбувається зниження і ослаблення больового ефекту при травмах, головних болях, радикуліті, остеохондрозі. Плечі та спина: Значне зниження больових відчуттів при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділу хребта. Хребет, суглоби і м'язовий корсет знаходяться в розслабленому стані, відпочиваючи від напруги і втоми, накопиченої протягом дня. Максимальний ортопедичний і анатомічний ефект особливо в попереково -крижовому відділі хребта. Таз і стегна: Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну. Максимальне зниження тиску на великі групи м'язів і м'які тканини. Зниження больових відчуттів при захворюваннях м'язів тазового поясу і нижніх кінцівок. Ноги та коліна: Максимальне зниження тиску на лімфатичні судини і вени на ногах, зниження набряклості і больових відчуттів при захворюваннях і пошкодженнях тазостегнових і колінних суглобів. Кровоносні і лімфатичні судини, нервові закінчення: Зниження тиску на кровоносні судини, відсутнє порушення кровопостачання і іннервації суглобів, м'язів, м'яких тканин. Сон комфортний, людина значно зменшує (на 70-90%) кількість змін положення тіла під час сну. Відсутній ефект "залежування" верхніх і нижніх кінцівок. Зниження дискомфорту і больових відчуттів при порушенні периферичного кровообігу. Memoform і Memoform "Wave" забезпечують максимальний анатомічний ефект, а матеріали Elioform "Wave" і Eliosoft "​​Wave" призначені для ідеальної ортопедичної підтримки хребта. Поєднання у внутрішньому блоці 3-х різних матеріалів (Memoform, Eliosoft, Elioform ) володіють різним рівнем комфорту, забезпечує матрацу високі ергономічні властивості, універсальні несучі характеристики і самомоделюючий рівень комфорту для людей з різною вагою та зростом.

Матрац Fresh Touch створений за ідеальною формулою сучасного матраца:

ІДЕАЛЬНИЙ АНАТОМІЧНИЙ КОМФОРТ верхнього безпружинного шару матраца
+
КОМФОРТНА ОРТОПЕДИЧНА ПІДТРИМКА нижніх безпружинних шарів
Максимальний ефект терморегуляції і створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца забезпечує чохол з тканини OUTLAST
Outlast
Випробувана в Космосі і на Землі

Тканина Outlast, розроблена для використання в NASA, як один з матеріалів для використання в космічних костюмах астронавтів. www.outlast.com

Outlast - активна технологія управління теплом і вологою, заснована на зміні фази матеріалів, які здатні поглинати, зберігати і виділяти тепло для створення оптимального регульованого мікроклімату шкіри людини.

Волокна тканини включають в себе мільйони кульок з воску, який тане при температурі 36 градусів. При нагріванні тіла мікрокапсули у волокні тануть, поглинаючи енергію (тепло) і охолоджують тіло, а при замерзанні мікрокапсули віддають накопичене у волокні тепло тілу, зігріваючи його. Таке волокно здатне поглинати і зберігати велику кількість тепла, дозволяючи чохлу матраца зберігати максимальний температурний комфорт.

М'яка і ніжна на дотик тканина, схожа на шовк, забезпечує приємні відчуття при контакті з шкірою, забезпечує максимальний термічний комфорт протягом сну.

Outlast є єдиним термічно адаптивним матеріалом (заснованим на зміні фази матеріалу), який має сертифікат Technology Spase. Даним сертифікатом підтверджується безпека і висока ефективність технології Outlast. Більше 300 компаній у різних країнах використовують матеріал Outlast.

Поєднання ефективності терморегулюючого чохла і анатомічного комфорту з ортопедичною підтримкою, яку забезпечує внутрішній блок матраца, роблять модель FRESH TOUCH ідеальною системою комфортного і здорового сну.


Специфікація

Модель: Fresh Touch
Виробник Magniflex (Италия)