Magniflex (Италия)

Наматрацник захисний ACTIPUR
1,394 грн.
Наматрацник ACTIPUR від Magniflex підходить для всіх типів існуючих матраців. Він володіє чудовими показниками воздухопроводності і вологонепроникності. Його щільний і практичний верхній шар виготовляється виключно з натуральної бавовни. Поверхня матраца покрита спеціальним складом AIGIS, в основі я..
Наматрацник захисний ESTEL TENCEL
1,224 грн.
Наматрацник ESTEL TENCEL з водонепроникним дихаючим чохлом, який підходить абсолютно для всіх відомих типів матраців. Цей виріб виробляється з використанням екологічно чистого натурального волокна TENCEL, що регулює ідеальний мікроклімат на поверхні спального місця. Наматрацник ESTEL TENCEL оснащ..
Наматрацник захисний SANIPUR
2,224 грн.
Наматрацник SANIPUR виготовлений з високоякісних натуральних матеріалів. Він володіє унікальним ефектом «зима-літо», так як з зимової сторони обтягнутий стовідсоткової махрою, а з літньої - терморегулюючим поліестром. Для запобігання появи, а також розмноження різних мікроорганізмів і..
Ортопедична подушка Magniflex Standart (Стандартна)
3,600 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Стандартна подушка MEMOFORM с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 72*42*12см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений   ..
Ортопедичний матрац Magniflex Ortopedico Ecoline
6,840 грн.
Матрац Magniflex Ortopedico Ecoline, виробництва Італії, в якому використана система комфортного сну Standart Light, сподобається тим, хто цінує комфортний, глибокий і здоровий відпочинок.   Основні властивості: - Помірна комфортна жорсткість забезпечує максимальне розвантаження хребта і зня..
Ортопедична подушка Magniflex Wave (Хвилеподібна)
3,600 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Хвилеподібна подушка WAVE з ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 60*43*10/11см Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений Ортопедична подушка Magniflex Wa..
Ортопедична подушка Magniflex Massage (Масажна)
3,600 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Масажна подушка ORTOMASSAGE с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 70*39*11см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений   ..
Ортопедична подушка Magniflex Comfort (Комфорт)
3,600 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Подушка COMFORT з ортопедичним і анатомічним ефектом. Габарит: 52*32*5/16см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений     ..
Ортопедична подушка Magniflex Relaxsan (Релаксан)
684 грн.
Виробник: Magniflex® Країна виробник: Італія Габарити: 40*70*10 см Чохол: 100% натуральна бавовна Наповнювач: Ортопедична основа, оточена поліфібровимі волокнами (штучний матеріал високої якості стійкий до деформації, скочуванню і збивання), з додаванням натуральної целюлози. Термін придатн..
Ортопедичний матрац Magniflex Pratico (Пратіко)
7,920 грн.
Ортопедичний матрац Pratico (Пратіко) – виготовляється з міцного і надійного монолітного блоку, що виробляється на основі високоякісної латексної піни. Завдяки жорсткому каркасу він ідеально тримає свою первісну форму, а також не деформується навіть після кількох років експлуатації. Проф..
Ортопедичний матрац Magniflex Merinos (Мерінос)
9,216 грн.
Ортопедический матраc Magniflex Merinos (Меринос) - являє собою унікальний виріб, розроблений талановитими лікарями - ортопедами. Він ідеально підходить всім, хто піклується про своє здоров'я і бажає щоранку прокидатися в хорошому настрої. Даний латексний матрац володіє прекрасним оздоровлюючи..
Ортопедичний матрац Magniflex STILOSO
9,252 грн.
Універсальний матрац Magniflex STILOSO з колекції Clasico, має величезну популярність у людей, що віддають перевагу жорсткому комфорту. Правильний ортопедичний ефект в зв'язці з помірною анатомічною і комфортною жорсткістю здатні забезпечити правильне положення Вашого хребта без зайвого тиску. ..
Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс)
17,496 грн.
Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс) – виробляється з безпечного і екологічно чистого латексу, полімерів і молекул води методом спінювання, а також подальшій вулканізації суміші. У результаті використання описаної технології виріб набуває справді унікальні анатомічні власт..
Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос)
19,188 грн.
Ортопедичний матрац Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос) – являє собою відмінну ортопедичну модель, виготовлену з висококласного латексу. Унікальна форма виробу дає можливість повітрю вільно циркулювати, забезпечуючи, таким чином, максимально комфортні умови для людського сну. Використа..
Ортопедичний матрац Magniflex Riposo 3D Air
10,008 грн.
Двусторонній матрац Magniflex Riposo 3D Air з 2-ма рівнямі комфорту. Два см антамічної піни Memoform в поєднанні з сантиметровим шаром піни Eliosoft забезпечують помірний рівень комфорту, а основний блок з піни Elioform гарантує прекрасну ортопедичну підтримку. Положення хребта правильне, з ураху..