Magniflex (Италия)

Ортопедична подушка Magniflex Standart (Стандартна)
3,200 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Стандартна подушка MEMOFORM с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 72*42*12см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений   ..
Ортопедичний матрац Magniflex Pratico (Пратіко)
5,344 грн.
Ортопедичний матрац Pratico (Пратіко) – виготовляється з міцного і надійного монолітного блоку, що виробляється на основі високоякісної латексної піни. Завдяки жорсткому каркасу він ідеально тримає свою первісну форму, а також не деформується навіть після кількох років експлуатації. Проф..
Ортопедична подушка Magniflex Wave (Хвилеподібна)
3,200 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Хвилеподібна подушка WAVE з ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 60*43*10/11см Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений Ортопедична подушка Magniflex Wa..
Ортопедичний матрац Magniflex Merinos (Мерінос)
7,360 грн.
Ортопедический матраc Magniflex Merinos (Меринос) - являє собою унікальний виріб, розроблений талановитими лікарями - ортопедами. Він ідеально підходить всім, хто піклується про своє здоров'я і бажає щоранку прокидатися в хорошому настрої. Даний латексний матрац володіє прекрасним оздоровлюючи..
Ортопедична подушка Magniflex Massage (Масажна)
3,200 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Масажна подушка ORTOMASSAGE с ортопедичним та анатомічним ефектом. Габарит: 70*39*11см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений   ..
Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс)
9,024 грн.
Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex (Вотерлатекс) – виробляється з безпечного і екологічно чистого латексу, полімерів і молекул води методом спінювання, а також подальшій вулканізації суміші. У результаті використання описаної технології виріб набуває справді унікальні анатомічні власт..
Ортопедична подушка Magniflex Comfort (Комфорт)
3,200 грн.
Виріб: Подушка MEMOFORM® с чохлом з тканини COOLMAX®. Модель: Подушка COMFORT з ортопедичним і анатомічним ефектом. Габарит: 52*32*5/16см Країна виробник: Італія Компанія виробник: MAGNIFLEX® S.p.A Термін експлуатації: 8 років Термін придатності: не обмежений     ..
Ортопедичний матрац Magniflex Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос)
9,792 грн.
Ортопедичний матрац Waterlattex Merinos (Вотерлатекс Мерінос) – являє собою відмінну ортопедичну модель, виготовлену з висококласного латексу. Унікальна форма виробу дає можливість повітрю вільно циркулювати, забезпечуючи, таким чином, максимально комфортні умови для людського сну. Використа..
Ортопедична подушка Magniflex Relaxsan (Релаксан)
3,200 грн.
Виробник: Magniflex® Країна виробник: Італія Габарити: 40*70*10 см Чохол: 100% натуральна бавовна Наповнювач: Ортопедична основа, оточена поліфібровимі волокнами (штучний матеріал високої якості стійкий до деформації, скочуванню і збивання), з додаванням натуральної целюлози. Термін придатн..
Ортопедичний матрац Magniflex Naturcomfort (Натуркомфорт)
11,168 грн.
Ортопедичний матрац Magniflex Naturcomfort (Натуркомфорт) – ніжний і приємний на дотик, він володіє високими анатомічними властивостями і максимально ефективно випаровує вологу, що утворюється на поверхні тіла. Внутрішня частина матраца виготовлена ​​з унікального еластичного матеріалу, що д..
Ортопедичний матрац Magniflex Duoform (Дуоформ)
17,792 грн.
Ортопедичний матрац Magniflex Duoform (Дуоформ) - спеціально створений для найвимогливіших і найвибагливіших покупців. Він являє собою розкішне рішення для комфортабельного сну. Матеріал, з якого виробляється даний матрац, максимально точно підлаштовується під контури людського тіла, дозволяючи йо..
Ортопедичний матрац Magniflex Dualcomfort (Дуалкомфорт)
22,443 грн.
Ортопедичний матрац Dualcomfort (Дуалкофорт) – відрізняється чудовим анатомічним і оздоровчим ефектом. Він складається з двох окремих матраців, які з'єднані між собою спеціальною оббивкою. За бажанням можна повернути весь виріб або одну його половину більш м'якою або більш жорсткої сто..
Ортопедичний матрац Magniflex Fresh Touch
18,048 грн.
Висота матраца: 21 см. Тип наповнювача: безпружинний. Вагове навантаження на спальне місце: до 180кг. Тип упаковки: вакуумне пакування. Ортопедичний ступінь: (max 5 *). Анатомічний ступінь: (max 5 *). Ортопедичний безпружинний матрац FRESH TOUCH виготовленний за спеціально..